sh

Jméno lektora: Ing. Šárka Hudcová, Ph.D.

Krátce o lektorovi: Šárka Hudcová pracuje ve společnosti IBM, kde se podílí na rozvoji byznysu pro Cloud Object Storage v regionu Evropa. Má téměř 10 let zkušeností v oblasti vzdělávání, zejména zaměřeného na rozvoj obchodních dovedností v IT odvětví a rozvoj manažerských a leadership dovedností obecně. Je také kvalifikovaným koučem.

Délka workshopu: 120-150 minut

Obsah workshopu: Prodej a obchodování jsou všude kolem nás - obchodujeme s věcmi, službami, nemovitostmi, ..., prodáváme sami sebe na trhu práce, prodáváme své projekty učitelům ve škole či manažerům v práci, když už ne přímo zákazníkům, budujeme svoji značku, přesvědčujeme... Jak v prodeji uspět? Co je potřeba umět? A co je důležité vědět? O tom bude školení "Jak na prodej", které vám otevře dveře do této oblasti, vysvětlí základní principy a nabídne praktické vyzkoušení si.

Cíl workshopu: Pochopit co je důležité při prodeji a kontaktu se zákazníkem obecně

Kdy je vhodné workshop navštívit: Kdykoli po vzniku podnikatelského nápadu

Minimální počet účastníků: 5

Maximální počet účastníků: 12