foto

JUDr. Jan Bárta

Jan je advokátem, zabývající se zejména právem duševního vlastnictví a obchodním právem. Vedle právního poradenství se však vždy snaží pomoci svým klientům i obchodně a zprostředkovat jim obchodní příležitosti pro jejich výrobky a služby nebo kontakt s investory. Jeho základní filozofií je, že advokát by neměl být pouze pomocí při řešení právních otázek, ale i člověkem, který pomáhá rozvíjet business svých klientů.

linkedin.com/in/jan-bárta

Ing. Kateřina Strnadová, personální ředitelka AVE CZ 

Kateřina vystudovala FES Univerzity Pardubice. Po škole nastoupila jako čerstvá absolventka do Čokoládoven a.s., do personálního oddělení  a odstartovala tak kariéru v nadnárodní korporaci. V průběhu dalších 10 let zastávala různé pozice v rámci personálního oddělení skupiny Danone. Její zaměření  je především na oblast náboru nových lidí a vzdělávání.

Od roku 2009 působí na pozici personální ředitelky ve společnosti AVE odpadové hospodářství s. r. o., kde má na starosti bezmála 2 000 lidí a věnuje se strategickým projektům v oblasti HR. Svůj volný čas věnuje rodině, dobrým knihám a přátelům.

Nabízíme:

  • Zajímavou a různorodou práci v dynamicky se rozvíjející společnosti, v oboru, který dává smysl a pomáhá lidem každý den
  • Jsme stabilním partnerem pro možnost profesního i odborného růstu
  • AVE rozvojové programy pro naše talentované zaměstnance
  • Atraktivní zaměstnanecké výhody včetně flexibilní pracovní doby
  • Příjemnou pracovní neformální atmosféru

Hledáme:

  • Studenty a absolventy různých oborů VŠ, kteří jsou schopni:
  • Převzít odpovědnost za svoji práci
  • Mají výborné analytické a komunikační schopnosti
  • Jsou proaktivní a mají pozitivní postoj k práci
  • Chtějí se dále rozvíjet a neustále na sobě pracovat

 

Webová stránka partnera

http://www.ave.cz

 

Kateřina Průchová, CSR Projektová manažerka

Česká spořitelna má ve svém univerzitním impériu 9 vysokých škol napříč republikou a na mně je koordinovat komunikaci mezi všemi články, které jsou součástí této spolupráce: univerzitou, korporátem, studenty, podnikatelskými inkubátory, startupy… Je až překvapující, kolik mají tyto různé světy společného a jak se mohou vzájemně obohatit. Baví mě dávat studentům šanci pracovat na sobě formou praktických projektů, stáží, ambasadorského programu, workshopů a v mnohém dalším, co v projektu Pomáháme dobrým myšlenkám studentům nabízíme. ČZU je moje Alma Mater, takže podpora Point One mě těší dvojnásob! :)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

veronikanemcova

Veronika Němcová

 

Z vlastní zkušenosti vím, že při studiu vysoké školy je praxe ten nejlépe investovaný čas. Díky stáži jsem se dostala k zajímavým projektům a objevila, v čem se chci realizovat. Díky tomu teď stojím na druhé straně a snažím se, aby i ostatní studenti měli stejnou šanci jako já a našli se v tom co je baví. V České spořitelně pomáhám propojovat studenty s korporátním prostředím - od organizace přednášek a workshopů přes pomoc s psaním závěrečných prací, koordinaci stáží až k zajímavým studentským projektům a spolupráci se startupy.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

tomas-zdara

Tomáš Žďára, korporátní punkáč

Znám lidi a lidi znají mě. Horizontální proxy, zvědavec, nadšenec a dotahovač, toho času korporátní punkáč. Tradičně stojím mezi různými komunitami a světy, kde povětšinou hledám způsob, jak si být vzájemně užiteční. Aktuálně si žiju svůj diskopříběh s dalšími šílenými vizionáři na nečekaném místě, ve Spořce. Aneb jak pohnout firmou s 10000 spolupracovníky myšlením o 15 let dopředu.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Webové stránky partnera:

https://www.csas.cz/cs/osobni-finance

Facebookové stránky partnera:

https://www.facebook.com/pomahamedobrymmyslenkam/?ref=bookmarks