Pavel Koláček

 

Pavel má bohaté zkušenosti s produkcí největších českých i zahraničních festivalů. Podílel se na marketingových projektech pro společnosti Agrofert, Česká Spořitelna, Asus nebo ČZU. Má za sebou roční pobyt na Novém Zélandu, kde se věnoval rozvoji florbalové akademie a zároveň rozšiřoval svoje zkušenosti v produkční činnosti. Po svém návratu na začátku roku 2018 začal působit jako asistent manažera Point One a zároveň se aktivně věnuje svým soukromým projektům. 

LinkedIn: https://www.linkedin.com/in/pavel-kolacek-837174a9/

foto

JUDr. Jan Bárta

Jan je advokátem, zabývající se zejména právem duševního vlastnictví a obchodním právem. Vedle právního poradenství se však vždy snaží pomoci svým klientům i obchodně a zprostředkovat jim obchodní příležitosti pro jejich výrobky a služby nebo kontakt s investory. Jeho základní filozofií je, že advokát by neměl být pouze pomocí při řešení právních otázek, ale i člověkem, který pomáhá rozvíjet business svých klientů.

linkedin.com/in/jan-bárta

Lucka Schovankova foto.jpg

Lucie Schovánková

 

Lucie Schovánková je absolventkou inženýrského studia PEF na ČZU. Ihned po promoci odcestovala a strávila 3,5 roku v Asii, kde si prošla řadou obohacujících profesionálních a osobních zkušeností. Po počátečních 3 letech strávených v korporátním světě T-Mobile a Hewlett-Packard v České Republice a dalších 2 letech ve start-upech a neziskových projektech v Asii se Lucka usadila na pozici Business Development manažerky pro Českou letenkovou společnost Kiwi.com, kde rozvíjí vztahy s aerolinkami na globální úrovni. Ve volném čase se nadšeně věnuje podpoře sociálních + CSR projektů, neziskovek a všech nadšenců, kteří se snaží udělat okolní svět hezčí - když zrovna necestuje po světě či nesportuje :-)

LinkedIn: https://www.linkedin.com/in/lucie-schovankova

Ondřej Jureček

Vystudoval ČZU PEF obor projektové řízení a v tomto oboru se snaží dále rozvíjet své zkušenosti a vědomosti. Za sebou má 4 roky v IT jak v nadnárodních firmách, tak v lokálních kancelářích a poslední rok se také věnuje oblasti financování začínajících a malých firem. V této oblasti se nyní realizuje ve svém vlastním začínajícím projektu.

Jiří Vicherek

 

Odborník na PR/Content marketing v oblasti technologií, mentor start-upů, zakladatel agentury Fenekˆˆ. Vždy jej fascinovali lidé a komunikace, technologie pak vnímá jako zdaleka nejdůležitější téma dnešní doby. Jako interní PRista pracoval pro brněnský ZONER, kde vedl portál milujemefotografii.cz, poté lobboval za start-up Daty inkubovaný ve Wayře. Řídil také obsah a dělal PR pro investiční firmu Rockaway Capital a její projekty. Vedl oborový portál Tyinternety a spolupracuje na Startup Summitu. Svou práci má rád, protože se baví s chytrými lidmi o důležitých věcech.

Web: www.fenekpr.cz

LinkedIn: https://www.linkedin.com/in/vicherek