Inkubace:

Tým:
Vojtěch Novák, Zdeněk Kolář

Popis:
Máme velmi široký záběr znalostí o technologiích používaných napříč IoT. Jsme schopni vstoupit do libovolné úrovně. Od měření přes přenos až po zpracování dat.

Transformujeme technologie na inteligentní řešení nazývané internetem věcí. Jsme mladý, flexibilní a ambiciózní tým. S nadšením přijímáme výzvy, se kterými se setkáváme při řešení projektů. Zabýváme se technickým vývojem. Jsme schopni připravit pilotní projekt za použití inovativních technologií. Máme zkušenosti v oblasti PCB designu, 3D tisku, IoT platforem, GIS technologií a IP infrastruktury. Nabízíme školení a workshopy o technologiích a možnostech využití internetu věcí. Poradíme s výběrem té správné technologie pro Vás. Vhodné pro firemní semináře, školní projekty nebo individuální řešení na míru.

Kontakt:
JoTio Tech s.r.o