Chilli ku zdraví

2016 - doposud

Tým:
Daniel Všetečka, Martin Kheil
Mentor: Martin Hlaváček (Ředitel pro EU Philip Morris a.s. International)

• bývalý náměstek Ministra zemědělství
  • poradce Agrární a Potravinářské komory ČR
  • člen představenstva Philip Morris a.s. ČR
  • absolvent České zemědělské univerzity, aktuálně student doktorského programu na PEF

Popis:
Cílem týmu Palíto je připravit požitek Vaším chuťovým pohárkům tak, abyste stejně jako my vzplanuli láskou k chilli. Vyrábíme z nejpálivějších papriček světa, podle receptur testovaných otrlými paložrouty. Chceme, aby naši zákazníci dostali na stůl, kvalitní, neprůmyslově vyráběné produkty, bez chemických přídavků, které jsou vařené tradiční ruční cestou.

Naším posláním je přivést ke konzumaci co největší počet lidí, tak aby i oni mohli pocítit jeho příznivé účinky na lidský organismus.

Pokud byste měli i Vy zájem zažít ten pocit extrémního palu, následovaný tím známým pocitem štěstí, rozhodně navštivte jednu z níže uvedených internetových adres a vyberte si to své chilli.

Kontakt:
web: palito.eu
facebook.com/chilliomackypalito

Pokud s námi sdílíte vášeň k chilli a zajímala by Vás vzájemná spolupráce, neváhejte nás kontaktovat na:

Palíto.JPG