Kateřina Průchová, CSR Projektová manažerka

Česká spořitelna má ve svém univerzitním impériu 6 vysokých škol napříč republikou a na mně je koordinovat komunikaci mezi všemi články, které jsou součástí této spolupráce: univerzitou, korporátem, studenty, podnikatelskými inkubátory, startupy… Je až překvapující, kolik mají tyto různé světy společného a jak se mohou vzájemně obohatit. Baví mě dávat studentům šanci pracovat na sobě formou praktických projektů, stáží, ambasadorského programu, workshopů a v mnohém dalším, co v projektu Pomáháme dobrým myšlenkám studentům nabízíme. ČZU je moje Alma Mater, takže podpora Point One mě těší dvojnásob! :)

Klára Vyhnánková, CSR

Propojuji svět korporátu, startupů a akademické sféry, a to vše pod hlavičkou Týmu společenské odpovědnosti České spořitelny. Hledám cesty, které posouvají věci vpřed, všem přináší pozitivní zkušenosti a rozšiřují obzory. Držím se hesla „nehledej důvody, proč něco nejde, ale způsoby, jak věci dotáhnout do nejlepšího cíle“.

tomas-zdara

Tomáš Žďára, korporátní punkáč

Znám lidi a lidi znají mě. Horizontální proxy, zvědavec, nadšenec a dotahovač, toho času korporátní punkáč. Tradičně stojím mezi různými komunitami a světy, kde povětšinou hledám způsob, jak si být vzájemně užiteční. Aktuálně si žiju svůj diskopříběh s dalšími šílenými vizionáři na nečekaném místě, ve Spořce. Aneb jak pohnout firmou s 10000 spolupracovníky myšlením o 15 let dopředu.