Ing. Kateřina Strnadová, personální ředitelka AVE CZ

Kateřina vystudovala FES Univerzity Pardubice. Po škole nastoupila jako čerstvá absolventka do Čokoládoven a.s., do personálního oddělení  a odstartovala tak kariéru v nadnárodní korporaci. V průběhu dalších 10 let zastávala různé pozice v rámci personálního oddělení skupiny Danone. Její zaměření  je především na oblast náboru nových lidí a vzdělávání.

Od roku 2009 působí na pozici personální ředitelky ve společnosti AVE odpadové hospodářství s. r. o., kde má na starosti bezmála 2 000 lidí a věnuje se strategickým projektům v oblasti HR. Svůj volný čas věnuje rodině, dobrým knihám a přátelům.

Nabízíme:

• Zajímavou a různorodou práci v dynamicky se rozvíjející společnosti, v oboru, který dává smysl a pomáhá lidem každý den
  • Jsme stabilním partnerem pro možnost profesního i odborného růstu
  • AVE rozvojové programy pro naše talentované zaměstnance
  • Atraktivní zaměstnanecké výhody včetně flexibilní pracovní doby
  • Příjemnou pracovní neformální atmosféru

Hledáme:

• Studenty a absolventy různých oborů VŠ, kteří jsou schopni:
  • Převzít odpovědnost za svoji práci
  • Mají výborné analytické a komunikační schopnosti
  • Jsou proaktivní a mají pozitivní postoj k práci
  • Chtějí se dále rozvíjet a neustále na sobě pracovat