ZbyněkJeřábekv2

Ing. Zbyněk Jeřábek, MBA

 

Je zakladatelem obchodní značky CSBM®, pod kterou je nabízeno poradenství v podnikání založené na 20 letech praxe v managementu. Poradenství CSBM® slouží majitelům firem, členům TOP managementu a dalším zaměstnancům především na vedoucích a obchodních pozicích. Pomáhá s rozvojem zavedených firem formou školení, konzultací, mentoringu, koučinku či osobní participace na konkrétních projektech. Nabízí zajištění interim manažera na nejvyšší pozice (generální ředitel, ředitel, obchodní ředitel) k překlenutí přechodného období a pomáhá najít vhodného kandidáta na tuto pozici. Podporuje za výhodných podmínek Start up programy a provádí je začátky podnikání až k standardnímu generování zisku.

V rámci poradenské činnosti prošel řadou firem v maloobchodu, velkoobchodu i službách. Kromě toho pracoval 12 let v TOP managementu velkoobchodní firmy, kde se spolupodílel na jejím rozvoji z obratu cca 400 mil.Kč na 8 mld.Kč.

Zbyněk Jeřábek vystudoval kromě VŠ dopravní také MBA na CMI Praha obor Podniková ekonomika a Management. Publikuje ve vědeckých časopisech v oborech Management a Personální Management.

Kontakt:
e-mail: zbynek.jerabek @csbm.eu
web: www.csbm.eu