sh

Šárka Hudcová

Pracuje jako konzultant pro vzdělávání a rozvoj zaměstnanců společnosti IBM, kde se zaměřuje především na zaměstnance z obchodu v softwarové divizi a kde spolupracuje s manažery různých úrovní a z různých zemí Evropy.

V souvislosti se svojí prací v IBM se angažovala též ve školení pracovníků ze start-up organizací a ve školení pro stážisty (obchodní dovednosti, prezentační dovednosti, komunikační dovednosti).

Ve svém volném čase se několik let aktivně věnuje vedení Manažerského klubu při PEF ČZU v Praze, který organizuje akce nejrůznějšího typu a nejrůznějších témat. V poslední době jde zejména o rozvoj soft-skills v manažerské oblasti.

Šárka je kvalifikovaným koučem. Věří v potenciál každého člověka a v nesmírné možnosti osobního rozvoje. Umí ukazovat lidem nové perspektivy, systematicky provázet různými tématy a respektuje jejich jedinečnost.

cz.linkedin.com/in/sarkahudcova