Lukáš Hána

GrowJOB Institute - Senior konzultant

Bio

• Lukáš se specializuje na psychologii rozhodování. Převádí do praxe poznatky z oborů behaviorální ekonomie, sociální psychologie a neurověd.

• V minulosti překládal a konzultoval obchodní jednání s dodavateli pro vedení TEMA MEDICA a. s. a prošel několika obchodními pozicemi na českém trhu.

• Vystudoval diplomacii na VŠE v Praze. Dále potom koučink, leadership a management na ESC School of Business in Rennes (Francie).

• Společně s kolegy vydali knihu Konec prokrastinace, které se prodalo přes 50.000 výtisků a překládá se do angličtiny a dalších jazyků.

• Dnes Lukáš konzultuje podnikatele, manažery a jednotlivce zejména v oblastech motivace, efektivity, obchodní komunikace a rozhodování.

Reference

• 70 konzultovaných jednotlivců, 1.000 proškolených lidí, 20 konzultovaných společností.

• Jabra, Hartmann, DTZ, Flydeo, Bargency, WebExpo2014, AIESEC, IAESTE, VŠE, ČZU a další.

Kontakt:

GrowJOB s.r.o.