Příběh: Vše začalo při návštěvě Londýna v roce 2013, kde jsem poprvé navštívila pekárnu cupcaků. Fascinovalo mne množství sladkých košíčků se spoustou chutí a barev. Ihned jsem se do nich zamilovala a jelikož u nás nic podobného nebylo, rozhodla jsem se začít péct vlastní dortíky. Přestože jsem v té době ještě studovala a neměla moc času, lidem chutnalo a to mě hnalo dál. Otevřela jsem si cukrářský stánek na pražské náplavce a o dortíky začal být čím dál větší zájem. Můj sladký sen se začal postupně plnit. Těší mě dělat lidem radost a prostřednictvím svých cupcakes ji mohu posílat dál. 

Důvod: Podnikat jsem začala, jelikož jsem vždy věděla, že klasické zaměstnání mě nebude naplňovat. Potřebuji se realizovat, něco budovat a vidět za sebou konkrétní výsledek, což podnikání umožňuje. Přestože podnikání, ještě k tomu v oblasti gastronomie, považuji za velmi náročné, každá pochvala mých zákazníků či další věc, která se mi podaří, mě žene dál a vím, že nyní bych už nic jiného dělat nechtěla. 

Plány: Plánů do budoucna je samozřejmě plno, v současné době bych ráda začala dodávat do kaváren po celé Praze a časem doufám ve vlastní obchůdek.

web: cakeland.cz
facebook
facebook.com/CakelandCupcakes/