Pavel Koláček

 

Pavel začal nabírat své první pracovní zkušenosti již při studiu na střední škole, kdy byl součástí produkčního týmu, který se věnoval produkci největších českých a zahraničních festivalů. Po nástupu na ČZU si začal skrze podnikatelský inkubátor Point One rozšiřovat svoje znalosti v oblasti startupů a zároveň se podílel na marketingových projektech pro společnosti Agrofert, Česká spořitelna, Asus nebo ČZU. Má za sebou roční pobyt na Novém Zélandu, kde se věnoval rozvoji florbalové akademie a dále rozvíjel své zkušenosti v produkční činnosti. Po svém návratu na začátku roku 2018 prošel půlroční stáží ve švýcarské společnosti SwissCEE Agency, která se věnuje rozvoji podnikání ve střední a východní Evropě a ICT řešení. V současnosti působí jako eventový manažer a mentor v Point One, rozvíjí své znalosti v oblasti PR v agentuře Fenek^^, která se zaměřuje na technologické startupy, aktivně se věnuje svým soukromým projektům a snaží se udržovat kontakty v produkční činnosti. Pavel při spolupráci upřednostňuje přímý lidský přístup, který je podmíněn proaktivitou a dodržováním předem stanovených cílů a dohod.

LinkedIn: https://www.linkedin.com/in/kolac184/

gabriela kolackova

GABRIELA KOLÁČKOVÁ

Gábina Koláčková se mentoringu začínajících firem věnuje od začátku roku 2014, kdy založila podnikatelský inkubátor České zemědělské univerzity v Praze - Point One. Od té doby ji pod rukou prošlo několik desítek firem, které provedla základy pro spuštění podnikání (od nápadu po prodej). Specializuje se na business plán, jehož součástí je mimo jiné business model, na kterém postavila svou disertační práci a úspěšně dosáhla titulu phd. Pokud dojde ke spolupráci s Gábinou, tak od firmy očekává tvrdou práci, rozhodování na základě faktů, dodržování termínů a tah na bránu. To samé můžete čekat od ní. 

LinkedIn: https://www.linkedin.com/in/kolackova/

matyas drevo po

MATYÁŠ DŘEVO

 

Matyáš, čerstvý absolvent magisterského studia na ČZU, patří mezi historicky první členy, kteří vstoupili do vznikajícího Point One v roce 2014. Spolu s Tomášem Pokorným při studiu pracovali na svém prvním podnikatelském projektu - webové aplikaci na plánování směn. Později se však zaměřili na jiný projekt - stávající úspěšný projekt Dogsie, který rozdává radost psům po České republice a na Slovensku. Kromě Dogsie se Matyáš podílel na marketingových projektech pro Provozně ekonomickou fakultu, ČZU či Agrofert. Od začátku zimního semestru roku 2018 se stal mentorem Point One. 

LinkedIn: https://www.linkedin.com/in/matyasdrevo

tomas pokorny po

TOMÁŠ POKORNÝ

Tomáš se podnikání věnuje od roku 2014, kdy začal pracovat na svém prvním projektu - aplikaci pro řízení směn. Přestože byl nucen projekt po dvou letech vývoje zmrazit, nenechal se odradit a získané zkušenosti využil při realizaci dalšího projektu s názvem Dogsie, který se za 2 roky svého fungování již dostal do podvědomí českých a slovenských zákazníků jako psí lovebrand. Oba projekty začínal s pár lidmi s minimálními investicemi. Zastává názor, že všechno lze, když se chce a jednoduché řešení máme vždy na dosah ruky, přestože to tak na první pohled nevypadá. Nyní se věnuje především obchodu, financím a správě elektronického obchodu na CMS WordPress. Pokud řešíte, jak s minimálními náklady spustit webovou službu, Tomáš je pro Vás tím správným mentorem 

Ondřej Jureček

Vystudoval ČZU PEF obor projektové řízení a v tomto oboru se snaží dále rozvíjet své zkušenosti a vědomosti. Za sebou má 4 roky v IT jak v nadnárodních firmách, tak v lokálních kancelářích a poslední rok se také věnuje oblasti financování začínajících a malých firem. V této oblasti se nyní realizuje ve svém vlastním začínajícím projektu.