Prémiové produkty z kůže

Tým:
Simona Kyselková

Popis:

Vytváříme produkty, které jsou extravagantní pro svůj kontrast barvy kůže a šití, reprezentativní pro své mimořádně elegatní zpracování, prémiové pro perfektně zdůrazněné detaily. A na detaily jsme oprávněně pyšní.Snažíme se zkombinovat preciznost a výdrž, která vychází ze samostatného řemesla, s důrazem na každý detail výrobku. 

Cesta každého produktu od počátečního nápadu po konečný produkt je dlouhá. Je to proces hledání inspirace, objevování nových taj sedlářství a výroby několika prototypů, dokud nedosáhneme takového výsledku, se kterým jsme spokojení. Proto se z našich produktů stávají exkluzivní a reprezentativní doplňky, které okamžitě přitáhnou pozornost. Především jsou každodenním společníkem, na kterého se můžete po dlouhá léta spolehnout. 

Novinky (léto 2017)

Za posledního půl roku došlo k významnému posunu tohoto projektu ke konkrétním výsledkům. Nápady byly dotaženy do konce a vytvořeny nové produkty. U stávájících produktů byly provedeny úpravy a vylepšení, často na základě zpětné vazby. Také došlo k rebrandingu značky a byla vytvořena zcela nová webová prezentace a e-shop. V nejbližší době tým plánuje oslovit několik českých firem, zda by neměli zájem o spolupráci a konzultovat strategii značky s odborníkem na branding. 

Video: https://www.youtube.com/watch?v=2EHmfKJm9zg&t

Kontakt:
web: www.simonakyselkova.cz www.kyselkova.cz 
facebook: facebook.com/simonakyselkova 
instagram: instagram.com
/simonakyselkova