seznamlogobig

Seznam.cz je česká společnost založená v roce 1996. Zprvu technologická firma se v posledních letech stává i mediálním domem s vlastním zpravodajstvím Seznam Zprávy a celoplošnou terestriální Televizí Seznam. Domovskou stránku Seznam.cz navštíví denně téměř 3,5 milionu reálných uživatelů a dosah všech služeb, které spadají pod českou internetovou jedničku, je až 95 % internetové populace v ČR.

V roce 2017 měla firma tržby přes čtyři miliardy korun, což je o více než 10 % v porovnání s předchozím rokem. V portfoliu Seznam.cz se kromě obsahových služeb (Seznam Zprávy, Televize Seznam, Stream.cz, Porženy.cz, Garáž,cz) nachází i fulltextové Vyhledávání, vlastní prohlížeč, Email.cz a Email Profi, mapová aplikace Mapy.cz, nákupní rádce Zboží.cz, reklamní systém Sklik.cz či služby Sreality.cz, Sauto.cz, Firmy.cz a další. Společnost vlastní podíl ve vydavatelství Borgis a v červnu 2018 koupila většinový podíl v rádiích Expres FM a Classic Praha.

Spolupráce mezi Seznam.cz a Point One je prozatím domluvená na poskytování workshopů a tréninků měkkých dovedností od profesionálních trenérů z řad Seznam.cz

David Koláček, který je hlavní spojkou mezi Seznam.cz a Point One působí jako manažer oddělení Vzdělávání v Seznamu, trenér manažerských dovedností, specialista na vedení a řízení lidí, leadership, týmovou spolupráci, komunikaci a koučink.