Kateřina Sommerová, CSR Projektová manažerka

Česká spořitelna má ve svém univerzitním impériu 9 vysokých škol napříč republikou a na mně je koordinovat komunikaci mezi všemi články, které jsou součástí této spolupráce: univerzitou, korporátem, studenty, podnikatelskými inkubátory, startupy… Je až překvapující, kolik mají tyto různé světy společného a jak se mohou vzájemně obohatit. Baví mě dávat studentům šanci pracovat na sobě formou praktických projektů, stáží, ambasadorského programu, workshopů a v mnohém dalším, co v projektu Pomáháme dobrým myšlenkám studentům nabízíme. ČZU je moje Alma Mater, takže podpora Point One mě těší dvojnásob! :)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

veronikanemcova

Veronika Němcová

 

Z vlastní zkušenosti vím, že při studiu vysoké školy je praxe ten nejlépe investovaný čas. Díky stáži jsem se dostala k zajímavým projektům a objevila, v čem se chci realizovat. Díky tomu teď stojím na druhé straně a snažím se, aby i ostatní studenti měli stejnou šanci jako já a našli se v tom co je baví. V České spořitelně pomáhám propojovat studenty s korporátním prostředím - od organizace přednášek a workshopů přes pomoc s psaním závěrečných prací, koordinaci stáží až k zajímavým studentským projektům a spolupráci se startupy.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

tomas zdara po

Tomáš Žďára, korporátní punkáč

Znám lidi a lidi znají mě. Horizontální proxy, zvědavec, nadšenec a dotahovač, toho času korporátní punkáč. Tradičně stojím mezi různými komunitami a světy, kde povětšinou hledám způsob, jak si být vzájemně užiteční. Aktuálně si žiju svůj diskopříběh s dalšími šílenými vizionáři na nečekaném místě, ve Spořce. Aneb jak pohnout firmou s 10000 spolupracovníky myšlením o 15 let dopředu.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Webové stránky partnera:

https://www.csas.cz/cs/osobni-finance

Facebookové stránky partnera:

https://www.facebook.com/pomahamedobrymmyslenkam/?ref=bookmarks